לימודי שוק ההון בירושלים – מענה למי שאינם תל אביביים...

אחת משלוחותיה של מכללת פסגות, המכללה המכשירה את תלמידיה באופן פרקטי ויישומי למסחר בשוק ההון, נמצאת בגן הטכנולוגי בירושלים ומאפשרת לרכוש ידע וכלים בתחום שמאפשר מימוש חלום של כל אחד – ליצור תנאים שבהם לא אתם עובדים בשביל כסף אלא הוא עובד בשבילכם. לימודי שוק ההון בירושלים מציעים בין שאר הקורסים את הקורס החשוב והמרכזי – קורס ניהול תיק השקעות עצמאי.

לימודי שוק ההון בירושלים מתקיימים במתכונות משולבת הכוללת: שיעורים פרונטאליים, התנסות במסחר בכיתות ממוחשבות וסימולציות מסחר בחדר מסחר און ליין, בליווי ובפיקוח המרצים במכללה.

עדותם של בוגרי המכללה אינה מותירה מקום לספק: מדובר במסגרת הכשרה מעשית, יישומית, המעניקה ידע וכלים נדרשים להבנת שוק ההון וליכולת מסחר פעיל בו. למי מכם שסבורים כי רק מזל מבדיל בין מי שמרוויחים משוק ההון לבין מי שמפסידים בו נכונה הפתעה. לימודי שוק ההון מאפשרים לגלותה....

מתחילים מאפס ומסיימים במאה:

לימודי שוק ההון בירושלים מכשירים תלמידים חסרי רקע בתחום כמשקיעים מקצועיים במגוון השווקים הפיננסיים – בארץ ובעולם. בקורס נלמדות אסטרטגיות מסחר, נבנית תוכנית אישית, ניתנת אפשרות להתנסות במסחר ובכך לצבור ניסיון ולרכוש ביטחון ביכולת מסחר עצמאית, ובנוסף: להתחבר מהבית אל חדר המסחר (האינטרנטי) של המכללה ולסחור יחד עם סוחרים ומרצים בזמן אמת.

השלוחה הירושלמית של המכללה מאפשרת לתלמידים ליהנות מכל חומרי הלימוד והעזרים השונים וממיטב המרצים. אם אתם רוצים להצטרף לאלפי הבוגרים אשר נכנסו אל שער המכללה ללא שמץ מושג על אודות קורס ההון ויצאו ממנו כסוחרים לכל דבר ועניין, אתם יכולים לפנות באמצעות הטופס המקוון באתר ולקבל את מלוא הפרטים על אודות מגוון הקורסים הנלמדים במסגרת לימודי שוק ההון בירושלים.

הואיל ומדובר בסניפים אחדים של מכללה אחת, ניתן להשלים שיעורים שונים במסגרת לימודי שוק ההון בירושלים גם בשלוחות אחרות של המכללה. יחס אישי והתקדמות בקצב אישי הם רק שניים ממכלול מאפייניה של מכללה המכשירה באופן ממוקד ואפקטיבי אנשים חסרי כל ידע בשוק ההון למסחר בו. גם מי שמכל סיבה שהיא לא ייהפכו לסוחרים בשוק ההון יפיקו תועלת מהלימודים בכך שיוכלו לנהל את תיק ההשקעות שלהם או לשמש כיועצים לאחרים.

השאר פרטים עכשיו